Основи SEO

Основи SEO Пошукова оптимізація розглядається в основному з точки зору архітектури Web-сайту, але вам – розробнику Web-сайту – також може стати в нагоді цей зручний довідник основних факторів, що впливають на ранг сайту. У цьому розділі розглядаються деякі основні моменти пошукової оптимізації.

Введення в SEO

Сьогодні найбільш популярним засобом, застосовуваним користувачами для пошуку продуктів та інформації в Інтернеті, є пошуковий механізм. Тому високий пошуковий ранг може означати великий прибуток. А тому користувачі рідко переглядають результати пошуку далі першої або другої сторінки, низький ранг просто неприпустимий.

Пошукова оптимізація спрямована на збільшення кількості відвідувачів Web-сайту з неоплачуваних («органічних») списків пошукових сайтів за рахунок підвищення рангу сайту.

Знання і розуміння точних алгоритмів, на яких заснована робота пошукових механізмів, може дати суттєву перевагу фахівцеві з пошукового маркетингу. Однак пошукові механізми не розкривають деталі свого внутрішнього пристрою – частково саме з цієї причини. Більш того, пошуковий механізм насправді являє собою синтез тисяч складних взаємопов’язаних алгоритмів. Швидше за все, навіть будь-який окремий програміст з компанії Google не знає і не розуміє все, що впливає на сторінки результатів пошуку. І, звичайно, неможливо точно визначити ці алгоритми ззовні. Надто вже багато параметрів задіяно в них.

Але все-таки фахівці з пошукового маркетингу знають про деякі фактори, що впливають на ранг – деякі з них підтверджують і представники самих пошукових компаній. Є позитивні фактори, про які відомо, що вони зазвичай підвищують ранг Web-сайту. Аналогічно, є й негативні фактори, які можуть знизити ранг Web-сайту. Обговорення цих факторів і є основною темою матеріалу даного розділу.

У галузі пошукової оптимізації необхідно дуже обережно ставитися до джерел інформації. Існує безліч «доброзичливців», що публікують абсолютно не відповідає дійсності. Деякі з них дійсно хочуть допомогти, але просто помиляються. Одним з місць, де можна спробувати знайти відповідь на ваші питання, є учасники форумів по SEO з усталеною репутацією. Список деяких таких форумів буде наведено в кінці цієї глави.

На пошуковий ранг впливає безліч чинників. Але перш ніж приступити до їх обговорення, ми розглянемо в наступному розділі концепцію «посилальної цінності», яка є фундаментальною концепцією в пошуковому маркетингу.

Посилальна цінність

контент , ранг ,
  1. Пошукова оптимізація сайтів
  2. Створення інтернет-брендів
  3. SEM vs SEO
-->
-->