Posts tagged: біографія

PеRсональний імідж Іміджмейкінг в системі public relations

Персональний імідж важливий на всіх рівнях комунікації – від внутрішньокорпоративної до міжнародної. Найбільш очевидно необхідність в адекватному іміджі виявляється в шоу-бізнесі і політиці. Тому розглянемо тему на прикладах з цих областей. Для публічних особистостей цієї проблеми – мати або не мати імідж? – Не існує. Питання в іншому: мати стихійно виник або професійно сформований імідж? Стихійний імідж носить величезний негативний заряд. Позиція: “любіть мене таким, як я є” у соціальному ракурсі свідомо програшна. Правильно ставити питання: що потрібно зробити, щоб сподобатися?

Імідж повинен формуватися цілеспрямовано і продумано, тому що він виконує конкретні функції. Наприклад, при виході на масового споживача (або виборця) образ “свого хлопця” краще репутації “яйцеголової інтелектуала”.

Найчастіше під поняттям “імідж” розуміють штучно сформований образ. Це не так, адже навіть самі геніальні актори не у всіх образах виглядають переконливо. Вдалий імідж створюється з урахуванням особистих якостей. Користуючись театральною термінологією, “амплуа” повинно відповідати можливостям і устремлінням людини. Наприклад, співачці Валерії неможливо створити імідж “фатальної жінки”, а з милого хлопчика Андрія Губіна не вийде “брутальний мачо”. Як одяг шиється з урахуванням особливостей фігури, так і імідж створюється, грунтуючись на особистих психологічних і фізіологічних особливостях.

Read more »

імідж , біографія , особистість ,
-->
Токарные станки от производителя СП "Стан-Комплект. . Подать объявления бесплатно о продаже недвижимости buysell.com.ua. -->