Posts tagged: мережу

Чи всі Ви знаєте про Інтернет рекламі

З широким розповсюдженням Інтернету з’явилася можливість використовувати всесвітню мережу як додаткового носія рекламних звернень різного роду. Як особливий вид рекламування Інтернет реклама має свої відмінні риси.

Реклама в Інтернеті – певна область людського знання. Поява реклами в мережі прийнято рахувати з моменту самої появи всесвітньої павутини. Сьогодні для більшості порталів саме рекламні банери є джерелом основного доходу. Інтернет-рекламування, всупереч прогнозам економістів, є досить ефективним.

Безпосередньо для того, щоб дізнатися на скільки ефективно працює банерна реклама використовується параметр кількості показів – означає конкретну величину прокручування певного банера. Для позначення цієї величини використовують термін СРМ – відношення кількості проходів до кількості показів в процентах – коефіцієнт прохідності.
Кількість проходів, у свою чергу, означає те, скільки разів було клацнути мишкою на банер. Однак саме цей процес викликає найбільшу недовіру, тому що, на думку скептиків, що відображається результат може не відповідати реальному.

Існує досить поширений міф про те, що ефективність бенерна реклами безпосередньо залежить від кількості показів його в мережі. Однак, це далеко не так хоча б тому, що кількість відвідувань окремого взятого сайту обмежено і підвищення кількості показів рекламування не спричинить за собою більшого числа переглядів та кліків.

Read more »

мережу , рекламування ,
-->
-->