Posts tagged: приналежність

Якісний хостинг – одна зі складових успіху в просуванні web-сайту

Успіх складається з дрібниць і ця аксіома набуває особливого значення, коли мова йде про просування web-сайту, коли в результаті складної і комплексної роботи декількох фахівців, web-сайт займає верхні рядки пошукової видачі по цільових запитах.

В останні кілька років оптимізація сайтів як засіб реклами, просування товарів і послуг користується все більшою популярністю й не дивно – оптимізований сайт дозволяє залучити цільову аудиторію і цільової відвідувач обходиться дешевше, ніж при використанні інших засобів реклами.

Проте варто врахувати, що оптимізація сайту це дуже непросте завдання, що вимагає багаторічного досвіду, великих навичок на всіх етапах планування, розробки і просування сайтів в мережі Інтернет. І звичайно, в такому непростому справі як просування сайтів не варто випускати з уваги дрібниці, які окремо, можливо, здаються малозначущими, але в сукупності цілком можуть стати як факторами що визначають успіх у просуванні, так і причиною провалу.

Одним з таких “малозначних” факторів визначають успішність / неуспішність у просуванні сайту є хостинг. Не секрет (для фахівців), що навіть розташування сервера, на якому розміщений сайт компанії може вплинути таким чином, що цільова аудиторія просто не зможе знайти потрібний сайт. Розвинені пошукові системи – Google, Yandex визначають географічну приналежність сайту по ряду ознак: домен, наявність адреси з індексом на сторінці контактів, наявність номерів телефонів з кодом країни та міста. Якщо ж ні по одному з перерахованих вище ознак не вдалося визначити географічну приналежність сайту, пошукова система «прив’язує» сайт по географічної приналежності IP-адресу сервера на якому розміщений сайт. Якщо при перелічених вище умовах ваш сайт розміщений на російському хостингу, а вам необхідно залучити цільову аудиторію з Україною, в результаті ви отримаєте на 50-70% менше користувачів ніж могли б отримати.

Read more »

дрібниця , приналежність ,
-->
интернет магазин клатчей пляжные сумки украина сумка шоппер киев stylezone.com.ua -->