Posts tagged: рекламодавець

Реклама за запитом

Мабуть, одним з основних переваг інтернет-реклами є можливість “цільового” показу рекламних повідомлень. Найбільш яскраво ця особливість проявилася у такому інструменті інтернет-маркетингу, як контекстна реклама. Про те, як працює контекстна реклама, в чому її особливість, кому вона може бути корисна, і як не допустити помилок в її використанні розповідає стаття директора із зовнішніх зв’язків найбільшого гравця на ринку контекстної реклами в Росії компанії “Бігун” Дмитра Чистова.

На даний момент ринок контекстної реклами є самим швидкозростаючим сегментом реклами як в світі взагалі, так і в Росії зокрема. Якщо три роки тому в загальному обсязі інтернет-реклами контекстна реклама займала тільки 10%, то зараз її частка складає близько 60%. При цьому контекстна реклама росте набагато швидше медійною. Чому? Такий стан справ зумовлений цілим рядом властивих їй особливостей.

По-перше, контекстна реклама орієнтована на дуже великий сегмент рекламодавців, і в першу чергу, на малий і середній бізнес. Скористатися контекстною рекламою можуть компанії з невеликими рекламними бюджетами, вони витрачають близько 300-400 доларів на місяць, але таких компаній десятки тисяч. Для них контекстна реклама стає ідеальним, а часом єдиним способом просування, оскільки має дуже низький вхідний поріг. Для початку рекламної кампанії досить п’яти доларів, а початкова ставка за вартістю кліка складає п’ять центів. При цьому кожній компанії дуже легко переконатися в ефективності цього інструменту і зрозуміти наскільки він підходить для вирішення її маркетингових завдань.

По-друге, контекстна реклама дуже прозора. Тут вперше в масовому масштабі була застосована плата за кліки, тобто за конкретні дії користувача, що набагато ближче до факту покупки, ніж плата за покази (як у випадку з банерами). Хоча говорити про те, що контекстна реклама вигідніше медійної – в корені неправильно. Медійна реклама формує попит, в той час як контекстна – відпрацьовує вже існуючий. Якщо людина набирає у вікні пошукача: “Пластикові вікна Москва гарантія”, то, швидше за все, він хоче купити їх прямо зараз. Тому ваше рекламне оголошення, з’явившись по цьому запиту, дозволить реально продати такого користувача пластикові вікна, але навряд чи закладе в його пам’ять бренд виробника потрібного йому товару. Контекстна реклама допомагає користувачам інтернету купити прямо зараз будь-які товари та послуги, які тільки можна собі уявити з більш-менш затребуваних суспільством, а рекламодавцеві – знайти людей, вже зацікавлених в покупці їх товару. Адже контекстні рекламні оголошення показуються користувачеві тільки тоді, коли він вже виявив свою зацікавленість в тій чи іншій продукції або послуги. Існуючі технології дозволяють прослідкувати його дії в інтернеті: що він шукає, чим цікавиться, які сайти відвідує. Саме в контексті певних дій користувача показується те або інше рекламне оголошення.

Read more »

кліка , рекламодавець ,

Інтернет-реклама дешевше і більш адресно звертається до споживачів

Інтернет реклама дешевше і більш адресно звертається до споживачів Компанія Google відома не тільки тим, що створила найпопулярніший в світі пошукової сервер, але і системою контекстною рекламою AdWords, що стала новою віхою в розвитку рекламної індустрії. Завдяки AdWords компанія Google перетворилася з розробника популярного пошукового сервісу в глобального гравця рекламного ринку. Можливість розміщення рекламодавцями контекстних оголошень виявилася настільки популярною, що дозволила компанії злетіти на Олімп світових корпорацій. Частка Google в результатах пошукових запитів по всьому світу складає 61% (за даними компанії comScore Networks qSearch, квітень 2006). Журналіст MMR розмовляла з Башак Тамар, менеджером Google з розвитку нових ринків EMEA, про стратегію в світі і Україні

Read more »

рекламодавець ,
-->
-->