Posts tagged: рекламування

Чи всі Ви знаєте про Інтернет рекламі

З широким розповсюдженням Інтернету з’явилася можливість використовувати всесвітню мережу як додаткового носія рекламних звернень різного роду. Як особливий вид рекламування Інтернет реклама має свої відмінні риси.

Реклама в Інтернеті – певна область людського знання. Поява реклами в мережі прийнято рахувати з моменту самої появи всесвітньої павутини. Сьогодні для більшості порталів саме рекламні банери є джерелом основного доходу. Інтернет-рекламування, всупереч прогнозам економістів, є досить ефективним.

Безпосередньо для того, щоб дізнатися на скільки ефективно працює банерна реклама використовується параметр кількості показів – означає конкретну величину прокручування певного банера. Для позначення цієї величини використовують термін СРМ – відношення кількості проходів до кількості показів в процентах – коефіцієнт прохідності.
Кількість проходів, у свою чергу, означає те, скільки разів було клацнути мишкою на банер. Однак саме цей процес викликає найбільшу недовіру, тому що, на думку скептиків, що відображається результат може не відповідати реальному.

Існує досить поширений міф про те, що ефективність бенерна реклами безпосередньо залежить від кількості показів його в мережі. Однак, це далеко не так хоча б тому, що кількість відвідувань окремого взятого сайту обмежено і підвищення кількості показів рекламування не спричинить за собою більшого числа переглядів та кліків.

Read more »

мережу , рекламування ,

Робити банер великий і маленький

Сьогодні не для кого не секрет, що всесвітня мережа надає можливість додаткового рекламування порталів і товарів компаній. Найбільш поширеним видом рекламування в мережі є банери. Перш ніж починати співпрацю з будь-якою банерної мережею необхідно ретельно продумати мету рекламування і що потрібно для ефективності процесу. Від правильної і детальної підготовки безпосередньо залежить успішне досягнення поставлених цілей.

Після всіляких досліджень можливостей, які надають різні сайти електронної реклами, вивчення умов співпраці з ними, відбувається процес реєстрації на обраному ресурсі.

Найбільш трудомістким і відповідальним є безпосередньо етап створення реклами в Інтернеті. Яскравий, що відрізняється від інших, здатний швидко привертати увагу, доносити необхідну інформацію і запам’ятовуватися – основні характеристики ефективної реклами не тільки в мережі. Проте саме для рекламування на сайтах ці характеристики найбільш важливі.

Read more »

рекламування , таргетинг ,

Розкрутити мій сайт

У сучасному рекламному ринку Інтернет відіграє все більш важливу роль. Розкрутка сайтів увазі певний комплекс дій, які обмежені у часових рамках і вимагають певних навичок і знань.

Сьогодні реклама в Інтернет – найбільш ефективний спосіб розкрутки сайтів різної тематики. Вона незамінна при спробі розширити свою цільову аудиторію і збільшити обізнаність потенційних споживачів про специфіку діяльності компанії. Саме Інтернет-рекламування дає можливість зробити певний сайт або портал популярнішим, а значить і більш результативним для всієї організації.

Грамотний підхід до процесу прийняття рішення про рекламування сайту – запорука досягнення поставлених цілей. Підвищення популярності сайту конкретної компанії може створити сприятливу основу для збільшення кількості продажів її товарів. Процес рекламування Інтернет-ресурсу потребує професіоналізму та вміння розставляти пріоритети.

Існує велика кількість способів розкручування Інтернет-ресурсів у глобальній мережі. Вибір методу рекламування залежить, перш за все, від цілей, які стоять перед рекламою і пріоритетів компанії. Часто саме від правильності вибору способу подачі рекламного звернення залежить успішність всього процесу розкрутки.

Read more »

рекламування , розкрутка ,
-->
защитные ролеты Киев Nikoss.com.ua -->